Ahojte, volám sa Katka a som fotografka. Už to tak po tých pár rokoch vyzerá. Fotografiu som neštudovala, jednoducho ma to bavilo a niektorým sa páčil môj pohľad skrze objektív, tak som začala fotiť viac pre druhých. Ale bolo to veľa rokov, veľa práce, nejaké jedno dve vyhorenia, kým som sa dostala tam, kde som teraz. Momentálne ma fotka (a video) živí a hľadám si iné hobby. To aby som sa nezbláznila. Bláznivá som aj bez toho celkom dosť.. 
Tak som sa rozhodla, že si založím blog. Aby som mohla niekde zdieľať svoje myšlienky, fotky z rôznych výletov a tak. Nie som nijaký spisovateľ, tak je možné, že niektoré články - blogy budú viac o fotkách ako o texte. Som totiž zistila, že som už tak trochu poznačená a neviem nefotiť a nezachytávať krásy v ľuďoch a v tomto svete. Čo už...
Ale tak naspäť k tomu, kto som. Už viete čím sa živím ale teda asi by bolo fajn vám povedať aj trochu viac o mne.
 Milujem život, smiech a ľudí. Som pol extrovert, pol introvert. Vo väčšine vecí som extrovert, napríklad keď sa necítim dobre, mám blbú náladu alebo tak, potrebujem ísť medzi ľudí. Nemusím sa ani s nikým rozprávať a už vôbec nie o tom, prečo mám blbú náladu, jednoducho ma ľudia okolo a sledovanie plynúceho života u ostatných nabíja. Introvert som v mojich pocitoch, v tých najhlbších. Posledné roky sa učím toto trochu prelomiť. Byť sama sebou a ukázať môj názor aj keď sa to niektorým nemusí páčiť...
Mám rada kvalitnú, najmä gitarovú hudbu a s tým spojené koncerty. Milujem cestovať a spoznávať nové miesta, mestá, krajiny, prírodu. Počuť to ticho v lese alebo nasať atmosféru mesta pri popíjaní dobrej čiernej kávy. Mojím cestovateľským snom je precestovať na motorke juhovýchodnú Európu (na začiatok) a vlastne celú Európu. Preto vlastne má aj môj blog názov motorkárka Kejty. Je to pre mňa synonymum slobody a sna, ktorý sa raz stane skutočnosťou.      
A v neposlednom rade milujem Boha, Ježiša, Izrael... Som kresťanka a snažím sa život žiť skrze Božiu optiku. Takže pozor, je veľmi pravdepodobné, že niektoré články budú kresťanského charakteru (just saying). A možno vám  v niektorom článku aj vyrozprávam môj príbeh, moju cestu k Bohu. Nie je to až tak dávno, čo nastala táto zmena v mojom živote.   

Toľko asi na začiatok o mne. 
Na blog už nebudem dávať spätne veci, čo som zažila alebbo kde som bola. Začnem práznou stranou a posledným zážitkom. Možno sa niekedy vrátim k prvému výletu do Izraela alebo iným cestovateľským zážitkom. Ale o tom potom. :) Prajem vám príjemné čítanie.

K.

You may also like

Back to Top